Prvá Cestovná

Po Baťovom kanáli

Baťov kanálZažite skvelú plavbu po Baťovom kanáli na motorovom člne, kajutovej lodi alebo výletnej lodi s kapitánom.

 
Čítaj viac

Predaj zájazdov

Pobyty pri moriNaša cestovná agentúra ponúka zájazdy vrátane first a last minute ponúk a poznávacie zájazdy pre skupiny.

 
Čítaj viac

Výlety a pobyty na Záhorí

skalicky trdelnikStrávte krásne dni na Záhorí v peknom prostredí s bohatým programom, ktorým vyčarujete úsmev na tvári Vašim blízkym.

 
Čítaj viac

Výlety pre školy a tábory

Celoročne pre Vás pripravujeme ponuku dobrodružných výletov. Výlety sú nielen zaujímavé, ale i jednoduchou a zároveň zábavnou formou poskytujú hodnotné informácie pre deti i dospelých. Počas našich výletov sa budete plaviť loďou, spoznáte prírodné zákutia Baťovho kanála, nahliadnete do výrobní kulinárskych špecialít, zoznámite sa s históriou významných miest, budete obdivovať krásnu architektúru historických stavieb a zažijete dobrodružstvo na Tarzánii či pri hraní golfu...

Čítať ďalej: Výlety pre školy a tábory

Výlety pre seniorov a kluby

 

Počas roka pre Vás pripravujeme ponuku zaujímavých a zábavných výletov. Výlety organizujeme počas celého roka a vychádzame našim klientov v ústrety po každej stránke. Počas našich výletov sa budete plaviť loďou, spoznáte prírodné zákutia Baťovho kanála, nahliadnete do výrobní kulinárskych špecialít, ochutnáte miestne špeciality, zoznámite sa s históriou významných miest, budete obdivovať krásnu architektúru historických stavieb...

 

Čítať ďalej: Výlety pre seniorov a kluby

Baťov kanál - Tu býva príroda

Dobrodružná plavba po Baťovom kanáli spojená s ochutnávkou Skalického trdelníka a výstupom na vyhliadkovú vežu Výklopník a prehliadkou historických pamiatok Skalice.

Strávte so svojími žiakmi krásny deň v meste Skalica a na Záhorí, spoznajte zaujímavé miesta a zažite spoločne dobrodružstvá. Naši skúsení sprievodcovia a animátori pre Vás vyčarujú nezabudnuteľný deň! Tešíme sa na Vás!

 

Čítať ďalej: Baťov kanál - Tu býva príroda

Pobyty pre rodiny s deťmi

Strávte krásne chvíle so svojou rodinou a vychutnajte si dni plné oddychu, zábavy a bezstarostných chvíľ na Záhorí. S rodinou sa budete tešiť krásnemu pobytu na súkromí a do sýtosti si užijete bohatej ponuky atrakcií a zábavy. Plavba na lodi, Skalický trdelník, krásne pamiatky, cyklistika, lanová dráha, kúpalisko, golf, jazda na koni... to je len zlomok z Vášho pobytu na Záhorí. Vyberte si z našej ponuky pobytov.

 

 

 

Čítať ďalej: Pobyty pre rodiny s deťmi

Baťov kanál - Plavba bez hraníc

Dobrodružná plavba po Baťovom kanáli do moravskej Strážnice spojená s ochutnávkou Skalického trdelníka, prehliadkou skanzenu alebo Strážnického zámku a plavbou cez plavebnú komoru.

Strávte so svojími žiakmi krásny deň v meste Skalica a na Záhorí, spoznajte zaujímavé miesta a zažite spoločne dobrodružstvá. Naši skúsení sprievodcovia a animátori pre Vás vyčarujú nezabudnuteľný deň! Tešíme sa na Vás!

Čítať ďalej: Baťov kanál - Plavba bez hraníc